Kreeka - Loutraki puhkus

Kreeka - Loutraki puhkus

23.08.2026 - 30.08.2026
 Hind al 929
Broneeri

Kreeka 

Kreeka on täiuslik puhkuse veetmise paik neile, kes hindavad puhast merd ja rannikut, sest tervelt 95 % Kreeka randadest on ametlikult kuulutatud sinilipurandadeks. Suurepärasele päikesepuhkusele lisaks leiate Kreekast turvalise ja stressivaba õhustiku, suurepärased võimalused ajaloo- ja kultuurirännakuteks ja Kreeka köögi maitseelamused. 
Kreekas tunnete end koduselt!  
 

Loutraki – Päikese hellitus Joonia mere rannikul

Loutrakit võib pidada Kreeka vanimaks kuurortiks, sest juba antiikajal tuldi siia tervist kosutama ja elujõudu ammutama Thermai nimelise paiga tervisevetele. Mineraalveed on ka tänapäeva Loutraki visiitkaardiks. 1950. aastatest alates on see Joonia mere Korintose lahe rannikul asuv linn kogunud populaarsust puhkajate hulgas ja sellest on saanud üks Mandri-Kreeka hinnatumaid puhkusesihtkohti. Suurepärane valik hotelle, toimiv taristu ja luksuslik kliima garanteerivad puhkuse õnnestumise. 
Lisaks päikesepuhkusele on Loutraki ka suurepäraseks paigaks kust alustada tutvumist Kreeka ajalooga. Kuulsad mälestised nagu Korintose kanal, antiikne Korintos asuvad ainult paari kilomeetri kaugusel linnast. Kultuuri- ja ajaloomälestised Kesk-Kreekas, Atikas või Peloponnesose poolsaarel on mõnetunnise sõidu kaugusel. Tutvuge ka Germalo Reiside ekskursiooniprogrammiga! 

Lisainfot Kreeka kohta leiate siit > Kreeka

sinilipurand ja puhas meri
hea lähtekoht ajaloo- ja kultuurimälestistega tutvumiseks
suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks
turvaline sihtkoht
sinilipurand ja puhas Joonia meri
lähistel paikneb Korinthose kanal
põnev valik ekskursioone
mõnusad, soodsad ja hea valikuga söögikohad
23.08.2026 - 30.08.2026
 Hind al 929
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

A
Aivi ja Peeter
Oleme väga tänulikud ja rõõmsad imetoreda ning väga õnnestunud Montenegro reisi üle. Muidugi eriline tänu giid Ervin Org - tema asjatundliku ja kindlakäelise juhtimise ja rikkalikult jagatud ning huvitava informatsiooni eest! Meie kohalik giid Vladimir ja bussijuht olid ka imetoredad ja suured professionaalid. Majutus Palma hotellis oli kõrgetasemeline. Toit oli maitsev ja rikkalik. Teenindus väga meeldiv. Suur, suur tänu ja palju edu uute reiside organiseerimisel! Oleme ikka teiega!
J
Jelena
Tubli Germalo team, kiidusõnad Türgi suure ringreisi kalendrisse võtmise eest! Helen on võrratu giid! Kõigest oli huvitav kuulata – nii sellest, mis toimus mitu tuhat aastat enne Kristust, kui ka Heleni rikkalikest isiklikest Türgiga ja türklastega seotud kogemustest! Koos Mehmetiga moodustasid nad toreda tandemi. Sõbralikud, rõõmsad ja heatahtlikud asjatundjad: kõik sujus justkui iseenesest, kõik oli põnev ja kõigile (sõltumata vanusest) ka jõukohane. Saime hamba verele – ootame reisi Ida-Türki! Jelena ja Olga TÜRGI - SUUR RINGREIS 24.04 - 02.05.2023