Montenegro - Tivati puhkus

Montenegro - Tivati puhkus

15.05.2025 - 22.05.2025
 Hind al 799
Ooteleht
Montenegro on väike mägine riik, mille rannikuid uhub Aadria meri ja sopiline Kotori laht. Suurepärane kliima, arenev turismitaristu ja puutumatu loodus on muutnud selle väikese maa üha populaarsemaks sihtkohaks. Kaunil liigendatud rannikul on imelisi rannasoppe, luksuslikke liivarandu ja romantilisi saarekesi. Montenegros  on palju vaatamisväärset ja seepärast tasub siia tulla ka neil kes lisaks laisale päikesepuhkusele soovivad tutvuda selle väikese maa ajaloo, kultuuri ja traditsioonidega. Pakume Teile rikkalikku valiku huvitavaid ekskursioone nii Montenegros kui ka naaberriigis Horvaatias.

 

Sihtkohainfo 

Tivat
Tivat on suhteliselt noor linn, kuid sellest hoolimata üks kõige populaarsemaid kuurorte Montenegros. 200 päikesepaistelist päeva aastas, puhas Aadria meri, kaunid rannad ja kaasaegne ning üha arenev piirkond garanteerivad õnnestunud puhkuse. Tivatis leiab suurepärase valiku erinevaid restorane, kus saate proovida kohaliku köögi kõige parema valikuga. Tivati uhkuseks on aga pikk rannapromenaad, kuhu koondub kogu linna elu ja melu. Siin on hästi korraldatud kohalik ühistransport. Vahemaad Montenegros pole suured ja Tivatist saab ette võtta ka omal käel tutvumisretki. 

türkiissinised veed
lähedal ajaloolistele ning kultuurilistele vaatamisväärsustele
rahulik piirkond
Tivatis on vähem turiste kui teistes Montenegro kuurortides
kaunid rannad
15.05.2025 - 22.05.2025
 Hind al 799
Ooteleht

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

S
Sirje
Käisime 27.-28.oktoobril Setumaa reisil. Jäime väga rahule. Imestasime jälle kui ilusaid kohti ja lahkeid inimesi meil on ja et elu ning põnevust Eestis on ka Tallinnast väga kaugel mujal. Suur tänu giidile Triinule ja alati lahkele bussijuhile. Soovitame soojalt vahelduseks avastada uuesti ka Eestimaad kogenud giidi juhtimisel.
M
Merle ja Meelis
Suur-suur tänu imelise Madagaskari reisi eest (Madagaskar ja Mauritius 01.-20.12.2023)! Tahame tänada giid Ervin Orgu! Erviniga on tore, Erviniga on lõbus, Erviniga on huvitav, Ervini teadmised on nii suured, et tunduvad lõputud. Ootame väga juba järgmist ringreisi koos Erviniga. Kauneid jõule kogu Germalo perele!